George Clooney nuk i përballon dot pamjes së bashkëshortes - Bota Sot
George Clooney nuk i përballon dot pamjes së bashkëshortes

Bota e Yjeve

George Clooney nuk i përballon dot pamjes së bashkëshortes

Nga: Bota sot Më: 14 maj 2019 Në ora: 16:44
George Clooney

Ai aktualisht është emëruar si aktori më i paguar në botë.

Dhe George Clooney dukej shumë mirë kur u bashkua me gruan e tij Amal ne premierën e The Space Moderno në Romë të hënën.

Avokatja ka treguar figurën e saj joshëse me një veshje ngjyrë jeshile me mëngë të shkurtra.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...