Bruce Lee i ri, ky njeri është shumë i shpejtë dhe i fortë - Bota Sot
Bruce Lee i ri, ky njeri është shumë i shpejtë dhe i fortë

Bota e Yjeve

Bruce Lee i ri, ky njeri është shumë i shpejtë dhe i fortë

Më: 14 maj 2019 Në ora: 20:11
Dk Yoo

Dk Yoo, një mjeshtër i arteve marciale, është jashtëzakonisht i shpejtë dhe i fortë.

Ai publikon vazhdimisht tutoriale në kanalin e tij në YouTube, për t’iu mësuar njerëzve këtë lloj arti.

Madje, Yoo nga shikuesit quhet Bruce Lee i ri, për shkak të shpejtësisë që ka.

Kjo video më poshtë, e publikuar në Facebook, tregon se sa i shpejtë dhe i fuqishëm është ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...