38 vjeçarja habit kalimtarët me veshjen, ngreh fustanin dhe... - Bota Sot
38 vjeçarja habit kalimtarët me veshjen, ngreh fustanin dhe...

Bota e Yjeve

38 vjeçarja habit kalimtarët me veshjen, ngreh fustanin dhe...

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:19
Gemma Collins

Ajo u pa në Los Angeles për të bërë xhirime për shoun e saj televiziv.

Dhe 38 vjeçarja Gemma Collins i hoqi të gjitha ndalet, derisa u ndal për të xhiruar skena me mikun e saj Jonathan Cheban, në Beverly Hills, të martën, përcjell Bota sot.

Ylli i TOWIE dukej mjaft mirë në një fustan të bardhë me lule.

Por, ajo habiti kalimtarët, derisa ngriti fustanin dhe tregoi këmbët dhe të brendshmet./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...