Nxjerr gjoksin bombastik pa sytjena, gati t’i shpërthejë - Bota Sot
Nxjerr gjoksin bombastik pa sytjena, gati t’i shpërthejë

Bota e Yjeve

Nxjerr gjoksin bombastik pa sytjena, gati t’i shpërthejë

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 19:32
Chloë Sevigny

Chloë Sevigny u pa në tapetin e kuq të martën, për hapjen e natës së Jim Jarmusch’sThe Dead Don't Die, në Festivalin e Kanës.

Aktorja 44 vjeçare tregoi hiret trupore në një fustan të gjatë, por me të cilin ishte mjaft e ekspozuar, përcjell Bota sot.

Ajo tregoi këmbët e gjata seksi përmes së çarës së fustanit, por që vëmendjen e mori gjoksi bombastik, të cilin ajo e nxori pa sytjena dhe që dukej sikur do t’i shpërthente./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...