Alessandra Ambrosio rrezikon shumë, gati të tregoj pjesët intime - Bota Sot
Alessandra Ambrosio rrezikon shumë, gati të tregoj pjesët intime

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio rrezikon shumë, gati të tregoj pjesët intime

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:04
Alessandra Ambrosio

Bella Hadid ka marrë gjithë vëmendjen kur ajo u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të kuq në Festivalin e Filmit në Cannes më 2016.

Dhe Alessandra Ambrosio u shfaq me stilin ikonik të Bellës, kur mori pjesë në premierën e Les Miserables të mërkurën.

Modelja 38 vjeqare la pak nga imagjinata kur u shfaq me fustanin e mrekullushëm./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...