Bella Hadid, shumë elegante - Bota Sot
Bella Hadid, shumë elegante

Bota e Yjeve

Bella Hadid, shumë elegante

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:26
Bella Hadid

Ajo është një nga modelet më të mëdha në botë tani.

Kjo u dëshmua poashtu në darkën e Dior dhe Vogue në Paris, kur Bella Hadid mori pjesë gjatë përvjetorit të 72 të Filmit të Kanës të mërkurën në mbrëmje.

Modelja 22 vjeqare dukej shumë elegante në një ansambël të Dior.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...