E ëmbël dhe superseksi, modelja amerikane si lë vend imagjinatës - Bota Sot
E ëmbël dhe superseksi, modelja amerikane si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

E ëmbël dhe superseksi, modelja amerikane si lë vend imagjinatës

Më: 16 maj 2019 Në ora: 08:48
Danielle Herrington

Modelja amerikane, Danielle Herrington, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit.

Të mërkurën e kaluar është publikuar numri më i ri i revistës së njohur të kostumeve të larjes.

Në mesin e shumë modeleve nga e mbarë bota, për Sports Illustrated Swimsuit 2019 ka pozuar edhe bukuroshja nga Kalifornia, Danielle Herrington.

Modelja 25-vjeçare ka pozuar me bikini në plazh, duke realizuar disa fotografi tejet seksi – madje edhe gjysmëzhveshur.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotove të Danielle Herringtonit për SI Swimsuit 2019, ndërkaq të gjitha fotot tjera mund t’i shikoni në ueb-sajtin e revistës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat