Kimberley Garner pa sytjena, e tregon gjoksin - Bota Sot
Kimberley Garner pa sytjena, e tregon gjoksin

Bota e Yjeve

Kimberley Garner pa sytjena, e tregon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 21 maj 2019 Në ora: 17:35
Kimberley Garner

Ajo bëri një arritje magjepsëse në Kanë të shtunën, duke arritur me një helikopter para ndërtesës hoteliere.

Dhe Kimberley Garner dukej shumë elegante kur ajo u largua të martën nga Hotel Martinez.

Ish ylli i Made in Chelsea tregoj figurën e saj me një xhaketë të bardhë dhe një rrip Chanel rreth belit të saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...