31 vjeçarja shfaqet seksi në plazh - Bota Sot
31 vjeçarja shfaqet seksi në plazh

Bota e Yjeve

31 vjeçarja shfaqet seksi në plazh

Nga: Bota sot Më: 21 maj 2019 Në ora: 23:35
Jessie James Decker

Jessie James Decker ka thënë se është krenare për format që ka, me dietën që ndjek.

Dhe të martën, këngëtarja i ekspozoi ato me shumë krenari, e veshur në bikini në plazh, përcjell Bota sot.

31 vjeçarja dukej për mrekulli në bikini dypjesësh, derisa tregoi këmbët seksi, të pasmet dhe gjoksin./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...