Bombastike, Khloe në veshje të ngushtë tregon gjoksin dhe të pasmet - Bota Sot
Bombastike, Khloe në veshje të ngushtë tregon gjoksin dhe të pasmet

Bota e Yjeve

Bombastike, Khloe në veshje të ngushtë tregon gjoksin dhe të pasmet

Nga: Bota sot Më: 22 maj 2019 Në ora: 13:09
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian u sigurua që të e gjithë vëmendja të jetë tek ajo, derisa mori pjesë në lansimin e linjës së re të produkteve për lëkurë nga Kylie Jenner.

34 vjeçarja dukej bombastike në një veshje të ngushtë lëkure, përcjell Bota sot.

Ylli tregoi të pasmet gjigante që viheshin në pah nga veshja e ngushtë dhe gjoksin bombastik pa sytjena./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...