Probleme me Icardin? Wanda Nara ndryshon look dhe nuk njihet - Bota Sot
Probleme me Icardin? Wanda Nara ndryshon look dhe nuk njihet

Bota e Yjeve

Probleme me Icardin? Wanda Nara ndryshon look dhe nuk njihet

Më: 22 maj 2019 Në ora: 13:47
Wanda Nara

Wanda Nara ka vendosur të ndryshoj look në mënyrë drastike.

Ajo ju ka thënë lamtumirë flokëvë ngjyrë bjond dhe është kthyer në një brune.

Nara  ka publikuar foto në llogarinë e saj në Instagram dhe ka pyetur ndjekësit e saj nëse është më mirë brune apo bjonde. 

Të shumtë kanë menduar se mund të ishin thjesht paruke.

Por pse ky ndryshim në look? Thuhet se kur një grua vendos të ndryshoj look ka probleme me ‘zemrën’ .

Kushedi çfarë mund të këtë bërë Icardi këtë radhë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...