Motrat më 'seksi' të Hollivudit - Bota Sot
Motrat më 'seksi' të Hollivudit

Bota e Yjeve

Motrat më 'seksi' të Hollivudit

Nga: Bota sot Më: 22 maj 2019 Në ora: 23:43
Motrat Paris Hilton dhe Nicky Hilton

Motrat Paris Hilton dhe Nicky Hilton kryesuan mbrëmjen e së martës mbrëma, kur u paraqitën së bashku.

Zonjat e veshura bukur morën pjesë në fushatën për të drejtat e barabarta në Times Square Edition në New York.

Ato të dyja ishin veshur me fustana të shkurtër, derisa pozon së bashku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...