Lady Gaga me një stil të veçantë në rrugët e Hollivudit - Bota Sot
Lady Gaga me një stil të veçantë në rrugët e Hollivudit

Bota e Yjeve

Lady Gaga me një stil të veçantë në rrugët e Hollivudit

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2019 Në ora: 13:55
Lady Gaga

Lady Gaga është paraqitur me një veshje shumë të veçantë duke tentuar të ikë nga turma e Holliovudit, shkruan Daily Main, transmeton Bota sot.

Superstari i modës kishte të veshur një xhaketë të zezë të fryrë, së bashku në një palë këpucë të zezë lëkure  dhe kishte vendosur syze dielli elegante  të përshtatur me stilin e saj.

Fituesja e  çmimit Grammy nëntë herë do të luajë në Teatrin historik Apollo në lagjen Harlem të Nju Jorkut, të hënën, më 24 qershor.
Performanca e saj  gjithashtu do të transmetojë SiriusXM Hits 1, Howard Stern dhe Howard 101 channel dhe Pandora NOW.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...