Kim Kardashien joshëse me veshje sportive - Bota Sot
Kim Kardashien joshëse me veshje sportive

Bota e Yjeve

Kim Kardashien joshëse me veshje sportive

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2019 Në ora: 14:39
Kim Kardashian

Kim Kardashien më të bijën e saj është parë teksa shkonte në një barkë të bardhë gjersa është duke kaluar një ditë në Disneyland.

Ajo që ka rë në sy ka qenë veshja sportive por mjaft joshëse që ka veshur Kardashian,shkruan Daily Mail, transmeton Bota sot.

Ylli  38 vjeçar u largua pa  sytjena për udhëtimin e tyre, duke treguar gjoksin e saj të madh.

Kim kishte një palë pantallona të bardhë, të cilat paraqitnin xhepa të mëdha të ngarkesave dhe një rrip tërheqës ndërsa ishte e mbuluar me një këmishë me ngjyrë gri.

Ajo kishte flokët e saj të ndritshëm të korrikut të mbajtur në një bisht të shtrënguar, duke theksuar fytyrën e saj elegante të përbërë dhe sy të nxirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...