Afërdita Dreshaj i rikthehet flokëve të gjatë, shfaqet më e bukur se kurrë me pamjen e re - Bota Sot
Afërdita Dreshaj i rikthehet flokëve të gjatë, shfaqet më e bukur se kurrë me pamjen e re

Bota e Yjeve

Afërdita Dreshaj i rikthehet flokëve të gjatë, shfaqet më e bukur se kurrë me pamjen e re

Më: 24 maj 2019 Në ora: 06:45
Afërdita Dreshaj

Prej kohësh Afërdita Dreshaj ka ruajtur një linjë me pamjen e saj, duke qëndruar bjonde dhe me flokë të shkurtër deri në gjatësinë e supeve ose pak më të gjatë. Por siç duket ka ardhur koha për ndryshim.

Ka qenë vetë bukuroshja e ekranit që ka zbuluar gjithçka në ‘InstaStory’ disa orë më parë.

Afërdita ka vendosur ‘extansion’ (shtimi i fijeve më të gjata) tek flokët dhe ka ndryshuar shumë.

Image
Image

Një ‘look’ të ngjashëm me këtë të fundit e kemi parë më së shumti në klipet muzikore të saj.

Kujtojmë se modelja dhe këngëtarja e njohur jeton prej kohësh në SHBA me bashkëshortin e saj dhe familjen. Ajo është distancuar nga karriera muzikore prej vitesh, por ka premtuar një rikthim për të gjithë fansat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat