Çifti Luke Shaw dhe Anouska Santos janë në pritje të një fëmiju - Bota Sot
Çifti Luke Shaw dhe Anouska Santos janë në pritje të një fëmiju

Bota e Yjeve

Çifti Luke Shaw dhe Anouska Santos janë në pritje të një fëmiju

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2019 Në ora: 12:52
Luke Shaw dhe Anouska Santos

Ylli i Manchester United Luke Shaw  zbulon se ai është duke pritur fëmijën e tij të parë me të dashurën Anouska Santos.

Publikimi i disa fotov të bashkuara çifti shihet mjaftë i lumtur duke treguar kështu  në foto ardhjen e djalit të tyre shkruan Daily Mail,transmeton Bota sot.

23-vjeçari i futbollit ka qenë duke trajnuar në Carrington HQ të Manchester United këtë javë për të marrë një përgadtije para një sezoni të vështirë.
Luka është kritikuar në të kaluarën për peshën e tij dhe do të marrë edhe një nga trajnerët e Palestinez të Bashkuara në pushime për të siguruar që ai të mbetet në formë dhe t'i plotësojë kërkesat e Solskjaer.

Ndërkohë, James Wilson është emri i befasishëm në listën e 10 të rinjve që pritet të dalin nga United këtë verë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...