Dua Lipa, e mahnitshme në kuq e zi - Bota Sot
Dua Lipa, e mahnitshme në kuq e zi

Bota e Yjeve

Dua Lipa, e mahnitshme në kuq e zi

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2019 Në ora: 13:57
Dua Lipa

Ajo goditi tapetin e kuq e veshur me një fustan të kuq dhe të gjatë, në të cilin dukej për mrekulli.

Dhe Dua Lipa dukej edhe më glamuroze derisa mori pjesë në ndejën pas amfAR Cannes Gala 2019, në hotelin Cap-Eden-Roc, të premten, përcjell Bota sot.

Ylli 23 vjeçar shkëlqeu në një fustan të kuq, të shkurtër dhe të ngushtë, të kombinuar me sandale të zeza.

Ajo ekspozoi këmbët e gjata seksi dhe dukej e mahnitshme./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...