Kim dhe Kanye festojnë përvjetorin e pestë, sjellin foto të papublikuara nga dasma e tyre - Bota Sot
Kim dhe Kanye festojnë përvjetorin e pestë, sjellin foto të papublikuara nga dasma e tyre

Bota e Yjeve

Kim dhe Kanye festojnë përvjetorin e pestë, sjellin foto të papublikuara nga dasma e tyre

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2019 Në ora: 22:31
Kim dhe Kanye

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë shënuar përvjetorin e tyre të pestë ditën e premte. Dhe familja e saj u kujdesën për të uruar atë sa më mirë.

Nëna e 4 fëmijëve ka publikuar gjashtë fotografi të paparashikuara të qiftit nga dasma e tyre, në Itali. "5 vjet më parë, u martova me mikun tim më të mirë", ka shkruar ajo.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...