Serioze dhe e bukur, Shanina nxjerr gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Serioze dhe e bukur, Shanina nxjerr gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Serioze dhe e bukur, Shanina nxjerr gjoksin pa sytjena

Më: 25 maj 2019 Në ora: 07:03
Shanina Shaik

Shanina Shaik ka treguar elegancën e saj në një veshje serioze, por që nuk ka përdorur jelek derisa është paraqitur në Cannes

Ajo ishte në Nice për edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Cannes të enjten.

Shanina Shaik ka treguar formën e saj sensacionale në qytetin francez të premten, derisa ka pasur të veshur një kostum serioz me një kapelë djemsh.

Image

Modelja 28 vjeçare e Victoria Secret, ka rrezikuar me këtë paraqitje pasi që ka mundur që ta ekspozojë gjoksin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...