30 vjeçarja tregon hiret trupore në Dubai - Bota Sot
30 vjeçarja tregon hiret trupore në Dubai

Bota e Yjeve

30 vjeçarja tregon hiret trupore në Dubai

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2019 Në ora: 14:39
Laura Anderson

Ajo mori kritika të shumta ditë më parë, pas publikimit të një fotografie ku këmba e saj dukej tejet e hollë dhe jonormale.

Por, duket se Laura Anderson nuk i ka lënë komentet negative që të ndikojnë tek ajo, derisa është parë në humor të mirë, duke shijuar plazhin në Dubai, përcjell Bota sot.

Bukuroshja e Love Island është shfaqur në bikini shumëngjyrësh njëpjesësh, duke ekspozuar hiret trupore.

30 vjeçarja duket për mrekulli, derisa ka treguar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...