Ines Helene “tërbon” rrjetin - Bota Sot
Ines Helene “tërbon” rrjetin

Bota e Yjeve

Ines Helene “tërbon” rrjetin

Më: 25 maj 2019 Në ora: 22:42
Ines Helene

Pika e saj e dobët është Zlatan Ibrahimoviç dhe prej kohësh është munduar që të joshë sulmuesin suedez.

Modelja e rrjeteve sociale, Ines Helene ndiqet nga më shumë se 1.6 milionë fansa në profilin e vet në Instagram.

Por, mes tyre duket se mungon Ibra, që vështirë se do t’u rezistonte fotove të shpërndara prej saj.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...