“Më e mirë e ëma se e bija” - Bota Sot
“Më e mirë e ëma se e bija”

Bota e Yjeve

“Më e mirë e ëma se e bija”

Më: 26 maj 2019 Në ora: 07:59
Kasha Grime me vajzen e saj

Shumë persona nuk e besojnë se anglezja Kasha Grimes është 57 vjeçe dhe është nënë e dy vajzave.

Ajo është bërë e famshme në rrjetet sociale, për shkak të pamjes së saj si të ishte një vajzë e re.

A e dalloni dot se kush është nëna dhe kush është e bija?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...