Elvana Gjata me fotosesion përrallor në Romë - Bota Sot
Elvana Gjata me fotosesion përrallor në Romë

Bota e Yjeve

Elvana Gjata me fotosesion përrallor në Romë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:34
Elvana Gjata

Elvana Gjata e ka realizuar një fotosesion përrallor në Romë të Italisë.

Këngëtarja Elvana Gjata në Instagram i ka publikuar disa foto të reja të realizuara në mënyrë shumë profesionale.

Derisa ndodhej në Itali ajo ka vendosur që fotot t’i realizoj në Romë. Këngëtarja e shumë hiteve duket tejet joshëse e veshur me një minifund të ngushtë i cili i zbulonte linjat trupore.

Image

Së fundmi, këngëtarja Elvana Gjata dhe komediani Ermal Mamaqi kanë marrë pjesë në festivalin më të rëndësishëm të kinematografisë në Evropë, atë të Kanës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...