Fotografia e fundit e Jennifer Lopez mund ta bëjë nervoz burrin e saj - Bota Sot
Fotografia e fundit e Jennifer Lopez mund ta bëjë nervoz burrin e saj

Bota e Yjeve

Fotografia e fundit e Jennifer Lopez mund ta bëjë nervoz burrin e saj

Më: 26 maj 2019 Në ora: 23:46
Jennifer Lopez

Trajneri mban nga beli, deri sa këngëtarja e njohur Jennifer Lopez kryen ushtrimet.

Mosha për Jennifer Lopez është vetëm numër, 49-vjeçarja është duke punuar shumë për ta ruajtur formën e saj fizike.

Ylli televiziv ka publikuar disa fotografi ku shihet duke ushtruar në palestër, dhe vijat e saj trupore mund të kompleksojnë një numër të madh artistesh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting it in right before rehearsals. Almost tour time. 💜

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

“Duke e bërë siç duhet, para provave. Së shpejti vjen koha e turneut”, ka shkruar J.Lo në Instagram.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...