Sofia Vergara e martuar, akoma flirton me burrin - Bota Sot
Sofia Vergara e martuar, akoma flirton me burrin

Bota e Yjeve

Sofia Vergara e martuar, akoma flirton me burrin

Më: 27 maj 2019 Në ora: 07:56
Sofia Vergara me aktorin Joe Manganiello

Aktorja e njohur latine, Sofia Vergara, është e martuar nga viti 2014 me aktorin Joe Manganiello.

Çifti modern ishin dje për drekë në restorantin Pastaio në Beverly Hills.

Paparacët atyre u kishin shkrepur disa fotografi, ku vërehet qartazi se Vergara flirton me burrin e saj edhe pse është e martuar.

Në fotografi duket se Vergara e ngacmon Joe me hundë dhe me ndonjë fjalë që i bëri të qeshin, pasi në fotografi shihen vazhdimisht të buzëqeshur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...