Rihanna kërkon ndihmë nga nëna e saj Monica për të promovuar linjën e re të modës Fenty në Instagram - Bota Sot
Rihanna kërkon ndihmë nga nëna e saj Monica për të promovuar linjën e re të modës Fenty në Instagram

Bota e Yjeve

Rihanna kërkon ndihmë nga nëna e saj Monica për të promovuar linjën e re të modës Fenty në Instagram

Nga: Bota sot Më: 28 maj 2019 Në ora: 11:10
Rihanna

Rihanna ka kërkuar nga Nëna e saj Monica ndihmë për të promovuar linjën e re të modës Fenty, në Instagram përpara fillimit të kësaj jave.

Linja e saj e parë e modës Fenty bëhet e disponueshme për të blerë online të mërkurën, shkruan Daily Mail, përcjellë Bota sot.

Pra, nuk është befasi që Rihanna po promovon shumë koleksionin në rrjetin social Instgram.

Image
Ylli i pop dhe biznesmeni e kanë ftuar  edhe nënën e saj, Monica, për të ndihmuar në hartimin e projekteve, duke ndarë fotot e dy prej tyre së bashku të hënën, shkruan Daily Mail, përcjellë Bota sot.

Rihanna ka vesh një mini fund ngjyrë ari, me një xhaketë me ngjyrë ari dhe  me rreshtim të zi në stilin e vizorit së bashku me thonjtë e ndritshëm të gjelbër.
Image
Ndërsa Nëna e saj ka një palë syze dielli në formë katrore, të cilat me sa duket janë edhe nga koleksioni i vajzës së saj, dhe veshur ka një fustan të bukur me lule dhe me këmishë me ngjyrë të zbehtë.
 
Linja e modes e re Fenty ofron veshje të gatshme, këpucë, bizhuteri, syze dielli dhe pajisje të tjera.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...