Aktorja 46-vjeçare tregon trupin me bikini - Bota Sot
Aktorja 46-vjeçare tregon trupin me bikini

Bota e Yjeve

Aktorja 46-vjeçare tregon trupin me bikini

Më: 28 maj 2019 Në ora: 21:47
Gwyneth Paltrow

Një trup pa asnjë të metë, i tonifikuar dhe perfekt.

Aktorja 46-vjeçare Gwyneth Paltrow, ka pozuar e veshur me bikini të zeza.

Ajo ka postuar fotografitë në Instagram, për të promovuar koleksionin e saj të rrobave të banjës që mbajnë firmën ‘Goop’.

Një biznes i vërtetë për aktoren, e cila është fanatike e bukurisë natyrale dhe kurave alternative.

Deri më tani marka e aktores së njohur, ka siguruar një fitim prej 250 milionë dollarësh.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...