Lily Allen i lë pak vend imagjinatës - Bota Sot
Lily Allen i lë pak vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Lily Allen i lë pak vend imagjinatës

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 22:53
Lily Allen

Lily Allen i ka lënë pak vend imagjinatës pasi që është paraqitur pothuajse lakuriq, me një veshje të brendshme të tejdukshme, gjatë festivalit “Governors Ball Music Festival” në NYC.

Image

Ajo vazhdimisht bën paraqitje të nxehta para publikut derisa tregon edhe shijen e saj për modë.

Lily Allen i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka përformuar në “Governors Ball Music Festival: në ishullin Randall të Neë Yorkut të dielën në mbrëmje.

Krijuesja e hitit “Smile”, ka pasur një stil dramatik dhe tepër seksi derisa i ka treguar të gjitha në këtë paraqitje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat