Si lë vend imagjintës, nxjerr të pasmet gjigante dhe gjoksin bombastik - Bota Sot
Si lë vend imagjintës, nxjerr të pasmet gjigante dhe gjoksin bombastik

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjintës, nxjerr të pasmet gjigante dhe gjoksin bombastik

Nga: Bota sot Më: 5 qershor 2019 Në ora: 00:16
Lauren Goodger

Ajo do të jetë sërish pjesë e Celebs go Dating.

Dhe Lauren Goodger mori gjithë vëmendjen përmes një seti fotografik në të brendshme, përcjell Bota sot.

E njohur për format bombastike trupore, ish ylli i TOWIE i ekspozoi ato përplot krenari.

Image

Ajo vuri në pah të pasmet gjigante dhe gjoksin bombastik, duke mos lënë aspak vend për imagjinatë./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat