Pierre Edwards bën qejf me shoqe në plazh - Bota Sot
Pierre Edwards bën qejf me shoqe në plazh

Bota e Yjeve

Pierre Edwards bën qejf me shoqe në plazh

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 07:11
Pierre Edwards

Pierre Edwards tregoi format e saj në një bikini të vogël të verdhë.

Ajo shihet duke kërcyer në një jaht me shoqet e saja teksa edhe ato nuk I’a lënë asgjë mangut sa I përket bukurisë.

Pierre është një këngëtare e njohur në Britani të Madhe si dhe është e dashura e futbollistit të Liverpool, Alex Oxlade Chamberlain.

Image

Ne mund të themi se Alex është një djal shumë me fat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...