Motra e njohur ish-futbollistit të Partizanit publikon FOTO seksi, ‘çmendet’ i gjithë rrjeti pas saj - Bota Sot
Motra e njohur ish-futbollistit të Partizanit publikon FOTO seksi, ‘çmendet’ i gjithë rrjeti pas saj

Bota e Yjeve

Motra e njohur ish-futbollistit të Partizanit publikon FOTO seksi, ‘çmendet’ i gjithë rrjeti pas saj

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 07:06
Olta Sheta

Ish-banorja, e cila u bë e famshme në programin “Big Brother”, Olta Sheta, ka goditur sërish, madje duke shkaktuar tërmet në rrjetet sociale.   

Motra e Arjan Shetës, ish-mbrojtësit të njohur të Partizanit dhe disave prej ekipeve të njohura shqiptare, ka publikuar vetëm pak minuta më parë një fotografi tejet se.ksi, me të cilën ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.    

Siç mund ta shohim edhe në këtë foto bukuroshja Olta Sheta vijon të jetë mjaft provokuese dhe në formë, madje duket në versionin e por.nostares.

Por sikur të mos mjaftonte kjo, Olta e ka ndezuar edhe më shumë situatën me shkrimin që e shoqëron këtë foto: “Fytyra jote do të dukej edhe më e bukur mes shalëve të mia ????”. 

Gjithashtu ju kujtojmë se disa kohë më parë ajo është përfolur edhe për një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Armando Vajushi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...