Kylie dhe Khloe pozojnë të zhveshura - Bota Sot
Kylie dhe Khloe pozojnë të zhveshura

Bota e Yjeve

Kylie dhe Khloe pozojnë të zhveshura

Nga: Bota sot Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:31
Kylie dhe Khloe

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian shfaqën në Instagram linjën e tyre të re të kozmetikës Koko Kollection Round 3 e cila u lansua të premten.

Motrat kanë pozuar në një dysheme rozë, derisa Jenner kishte vendosur kokën tek barku i Kardashian.

Ato të dyja mbanin veshje ngjyrë ari që përputheshin me imazhin promovues./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...