Selena Gomez një yll i pas mesnatës - Bota Sot
Selena Gomez një yll i pas mesnatës

Bota e Yjeve

Selena Gomez një yll i pas mesnatës

Nga: Bota sot Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:40
Selena Gomez

Selena Gomez ishte një yll të martën derisa pasmesnate u shfaq në Broadway në New York City.

Këngëtarja 26 vjeqare kishte veshur rroba ngjyrë portokalli, një fustan të shkurtër dhe pallto të njëjtë.

Selena kishte veshur edhe një palë sandale të bardha.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...