Dukeshja e Kembrixhit dukej sonte në mbrëmje tejet bukur,në një fustan të bardhë - Bota Sot
Dukeshja e Kembrixhit dukej sonte në mbrëmje tejet bukur,në një fustan të bardhë

Bota e Yjeve

Dukeshja e Kembrixhit dukej sonte në mbrëmje tejet bukur,në një fustan të bardhë

Nga: M.H Më: 12 qershor 2019 Në ora: 21:44
Kate Middleton

Dukeshja e Kembrixhit dukej sonte në mbrëmje tejet bukur  në një fustan të bardhë, të Barbara Casasola deri sa arriti  në një darkë bamirëse në restorantin e Pranverës në Londër, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Kate, 37 vjec, ishte prezent në darkën e parë të gales vjetore në njohjen e Javës së Ndërgjegjësimit të Varësisë, organizuar nga Veprimi në Varësi dhe kuzhinierit Skye Gyngell.

Ajo kishte veshur një fustan me shpatulla të zbuluara mirëpo me mëngë të gjata, këpucë të argjendta dhe me një çantë gjithashtu të argjendit ndërsa flokët i kishte të lëshuara.

Dukesha paraqiste çmimin Muzeu i Artit të Vitit, ku  Veprimi në Varësi është i vetmi organizim bamirësie në Mbretërinë e Bashkuar që punon në të gjitha fushat e kërkimit, trajtimit, mbështetjes familjare dhe edukimit profesional.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...