Bukuroshja britanike dhuron “skena hot” me të dashurin në plazh - Bota Sot
Bukuroshja britanike dhuron “skena hot” me të dashurin në plazh

Bota e Yjeve

Bukuroshja britanike dhuron “skena hot” me të dashurin në plazh

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 06:37
Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar

Ylli televiziv nga Britania e Madhe, Amber Turner, po shijonpushimet me të dashurin e saj në bregdet.

Bukuroshja është shfaqur në bikini, duke ekspozuar linjat e saj fizike tejet bombastike.

Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar, duke se po kalojnë një lidhje tejet të nxehtë, dhe këtë e tregojnë edhe fotot e fundit nga pushimet në Dubai.

Image
Image

Ata shihen duke dhuruar skena “hot” si dhe duke shkëmbyer puthje në plazh.

Për më shumë detaje, shihni fotot e kapura dhe të publikuara nga mediat britanike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...