Tre shqiptarë ‘luftë’ për të pasmet: Kush ju pëlqen më shumë? - Bota Sot
Tre shqiptarë ‘luftë’ për të pasmet: Kush ju pëlqen më shumë?

Bota e Yjeve

Tre shqiptarë ‘luftë’ për të pasmet: Kush ju pëlqen më shumë?

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 09:14
Fjolla Morina, Trejsi Sejdini dhe Enis Zylfi

Fjolla Morina ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Trejsi Sejdini dhe një vajzë të quajtur Enis Zylfi

Që të tria kanë pozuar nga prapa, duke i vënë në pah të pasmet bombastike.

Po juve, cila nga këto të pasme po iu pëlqen më shumë?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...