Një ditë pas vdekjes së nënës, modelja “djeg” rrjetin me fotot seksi - Bota Sot
Një ditë pas vdekjes së nënës, modelja “djeg” rrjetin me fotot seksi

Bota e Yjeve

Një ditë pas vdekjes së nënës, modelja “djeg” rrjetin me fotot seksi

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 07:19
Demi Rose

Të enjten ajo iu rikthye punës, një ditë pas vdekjes tragjike të nënës së saj, Christine, në moshë 64-vjeçare.

24-vjeçarja seksi i “la pa frymë” të gjithë teksa u shfaq e veshur me një palë bikini të holla ngjyrë ari.

Modelja britanike me mbi 9 milionë ndjekës në “Instagram”, tregoi edhe një herë tjetër format e saj bombastike, shkruan “Daily Mail”.

Ndërkohë Demi publikoi një video në “Instastory” ku tregonte se po bëhej gati për setin e ri fotografik, dhe falënderonte fansat për dashurinë dhe mbështetjen që i kanë dhënë deri tani.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...