Irina Shayk dorë për dorë me këtë person, nuk është Bradley Cooper - Bota Sot
Irina Shayk dorë për dorë me këtë person, nuk është Bradley Cooper

Bota e Yjeve

Irina Shayk dorë për dorë me këtë person, nuk është Bradley Cooper

Nga: Bota sot Më: 15 qershor 2019 Në ora: 10:56
Irina Shayk

Ajo së fundi ka ndarë rrugët me ish të dashurin e saj për katër vite, Bradley Cooper.

Dhe Irina Shayk kaloj pak kohë me shoqen e saj modele dhe shoqen e ngushtë, Stella Maxëell, derisa të dyja mbanin duartë gjatë një shëtitje në Firence të Italisë të premten.

Irina tregoj figurën e saj magjepsëse duke veshur një fustan të bardhë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...