Kida shkëlqen në fotosesionin e fundit - Bota Sot
Kida shkëlqen në fotosesionin e fundit

Bota e Yjeve

Kida shkëlqen në fotosesionin e fundit

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 20:40
Kida

Kida ‘joshë’ ndjekësit me fotot e fundit.

Kida ka zbuluar disa fotografi nga fotosesioni i saj i fundit, ajo ndau imazhet me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja duket shumë joshëse në fotot e fundit ku me një veshje të hapur ekspozon belin dhe këmbët e saj seksi.

Ajo së fundmi ka lansuar këngën ‘Tela’ në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun, ky ishte projekti i dytë i publikuar brenda muajit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tela telaaa💕

A post shared by KIDA (@kida) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat