I grisen pantallonat teksa kërcente ‘twerk’, Cardi B i nxjerr të gjitha në shesh - Bota Sot
I grisen pantallonat teksa kërcente ‘twerk’, Cardi B i nxjerr të gjitha në shesh

Bota e Yjeve

I grisen pantallonat teksa kërcente ‘twerk’, Cardi B i nxjerr të gjitha në shesh

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 00:41
Cardi B

Cardi B është një nga reperet më të komentuara të momentit më tepë për sjelljen kontroverse dhe format bombastike.

Reperja pësoi një incident me veshjen e saj gjatë performancës në Arts And Music Festival në Tennessee, teksa iu gris kostumi në momentin kur po bënte twerk.

Të parët që e kuptuan këtë incident ishin punonjësit në skenë te cilët lajmëruan menjëherë reperen, së cilës iu desh të linte skenën për t’u ndërruar menjëherë.

Image
Image
Image
Image

Ky incident vjen pasi Cardi B u shfaq për herë të parë në skenë, pak pasi anuloi koncertet nga problemet shëndetësore që kishte pasur me operacionet plastike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...