Modelja e Playboy: Gjoksi i madh ta shpif - Bota Sot
Modelja e Playboy: Gjoksi i madh ta shpif

Bota e Yjeve

Modelja e Playboy: Gjoksi i madh ta shpif

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 00:02
Simone Holtznagel

“Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!” Kështu ka thënë modelja e Playboy Simone Holtznagel e cila ka treguar se ka zvogëluar gjoksin me anë të operacioneve duke bërë gjoks të përmasave normale

Ish modelja e Playboy, Simone Holtznagel ishte e njohur për gjoksin e saj gjigant, por tani ajo ka një gjoks normal.

25 vjeçarja ka treguar se ajo ka bërë operim gjoksin me një operacion plastik, duke zvogëluar gjoksin.

Image
Image
Image

Me anë të një postimi në Instagram ka treguar se gjoksi i madh kishte bërë që ajo të kishte dhimbje, të mos ndihet rehat, sikurse ndihet tani pas operimit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat