Gigi Hadid tejet e bukur dhe e veçantë në sfiladën e modës në Paris - Bota Sot
Gigi Hadid tejet e bukur dhe e veçantë në sfiladën e modës në Paris

Bota e Yjeve

Gigi Hadid tejet e bukur dhe e veçantë në sfiladën e modës në Paris

Nga: M.H Më: 19 qershor 2019 Në ora: 15:29
Gigi Hadid

Gigi Hadid, me flokët e mbështjellur me gelled dhe një xhaketë sportive tepër të gjërë, ka marr pjesë në pistën Off-White për SS20, në Paris, shkruan DailyMail, përcjell Bota sot.

Supermodelja, 24 vjeçare, mbante një xhaketë sportive tepër të gjërë me një model mbishkrime në të, me një palë sandale të mbuluara me ngjyrë të verdhë dhe të zezë ndërsa ajo çfarë e bëri të veçantë ishin gjërat e saj në ngjarjen e pazakontë të modës.

Ajo është shfaqur tejet e bukur dhe e guximshme me veshjen të cilën e kishte përzgjedh, ku së bashku me motrën e saj dominojnë industrinë e modës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...