Kim Kardashian tregon si i mirëmban vithet - Bota Sot
Kim Kardashian tregon si i mirëmban vithet

Bota e Yjeve

Kim Kardashian tregon si i mirëmban vithet

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2019 Në ora: 22:42
Kim Kardashian

Ajo kurrë nuk turpërohet për të treguar figurën e saj të përsosur.

Dhe Kim Kardashian dëshmoj se trupi i saj vjen nga një stërvitje në palestër, pasi mungoj për dy javë.

"Ndonjëherë ju duhet vetëm një pushim për tu rimbushur dhe për tu ngritur sërish, por më pas humba aq shumë dhe ndihem kaq mirë që u ktheva prapë", shkruan 38 vjeqarja.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat