Irina Shayk pas ndarjes po ngushëllohet me këtë person - Bota Sot
Irina Shayk pas ndarjes po ngushëllohet me këtë person

Bota e Yjeve

Irina Shayk pas ndarjes po ngushëllohet me këtë person

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2019 Në ora: 22:53
Irina Shayk

Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë dakorduar që vajzën e tyre ta mbajnë bashkë, pas ndarjes së tyre.

Nëna 33 vjeqare ka dalë të mërkurën në Brooklyn me vajzën e saj të cmuar, me një veshje të njëjtë të dyja.

Ajo kishte veshur një xhaketë të gjelbërt me një fustan të zi të thjeshtë, derisa vajza e saj një veshje të zezë Versace.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat