60 vjeçare dhe duket për mrekulli, befason Madonna - Bota Sot
60 vjeçare dhe duket për mrekulli, befason Madonna

Bota e Yjeve

60 vjeçare dhe duket për mrekulli, befason Madonna

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 11:38
Madonna

Madonna apo Madame X, është kjo ylli botërorë i popit e cila ishte e ftuar në emisionin The Tonight Show me Jimmy Fallon në New York City.

60 vjeçarja u pa me një veshje interesante teksa po dilte nga studio.

Ajo njihet për dashurinë që ka nga fansat dhe këngët e saj janë hite të pa harruara në skenën muzikore botërore.

Madonna edhe përkundër viteve, duket në formë të mirë dhe asnjëherë nuk zhgënjen fansat në paraqitjet e saj publike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...