Të famshëm pa make-up që duken njësoj si ne - Bota Sot
Të famshëm pa make-up që duken njësoj si ne

Bota e Yjeve

Të famshëm pa make-up që duken njësoj si ne

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 09:31
Femrat e spektaklit, kur e lënë veten pas dore, duken në fakt njësoj si ne.

Aktorë të famshëm, modele, këngëtarë; të gjithë janë të magjishëm përpara kamerave apo publikut. Të duket sikur bukuria është rezervuar vetëm për ata.

Në fakt imazhi iu kushton shumë nga ana financiare. Yjet tregohen shumë të kujdesshëm kur dalin në publik dhe duken gjithmonë në formë të përsosur.

Por nuk ndodh kështu në çdo moment të ditës së tyre. Femrat e spektaklit, kur e lënë veten pas dore, duken në fakt njësoj si ne. Po ju prezantojmë disa të famshëm pa make-up dhe do të habiteni me ndryshimin.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...