Kim duket e nxehtë me rrobat e zeza, plazh me fëmijët - Bota Sot
Kim duket e nxehtë me rrobat e zeza, plazh me fëmijët

Bota e Yjeve

Kim duket e nxehtë me rrobat e zeza, plazh me fëmijët

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 09:37
Kim Kardashian plazh me fëmijët

Dhe argëtimi, vazhdoi për Kim Kardashian këtë të premte, në ditën e varkave ku ajo u shfaq së bashku me fëmijët e saj të vegjël dhe duket se është mënyra më e bukur për t’u argëtuar nën shoqërinë e tyre.

38-vjeçarja ishte duke kaluar një kohë mjaft kualitative me të vegjlit duke bërë shëtitje në një jet ski, motorr uji.  

Përsëri edhe këtë herë u shfaq në super formë me një kostum plazhi të zi ku çdo formë trupore dukej e mirë formuar dhe e tonuifikuar.

Nuk kanë munguar paparacët të cilët kanë sjellë një mori fotosh të nxehta alla Kim.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...