Lei Kraja, prezantuesja seksi që po nxeh akoma më shumë verën - Bota Sot
Lei Kraja, prezantuesja seksi që po nxeh akoma më shumë verën

Bota e Yjeve

Lei Kraja, prezantuesja seksi që po nxeh akoma më shumë verën

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 15:58
Lei Kraja

Leila Kraja, e njohur si Lei, është figurë në televizion në emisionet sportive të “Digitalb”, ndërsa më parë për të kishim dëgjuar se ka marrë pjesë në “Miss America”.

Aktualisht ajo po drejton suksesshëm emisionin “Sambar”.

Lei ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni, por rikthimi në Shqipëri, përveçse me sfidën e televizionit, e përballi edhe me një famë të madhe në rrjete sociale, ku vetëm në “Instagram” bukuroshja numëron 125 mijë ndjekës, të destinuar të rriten gjatë verës me shtimin e postimeve të Leit nëpër plazhe.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...