Itali, zgjidhet Miss Mami 2019 - Bota Sot
Itali, zgjidhet Miss Mami 2019

Bota e Yjeve

Itali, zgjidhet Miss Mami 2019

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:16
Emanuela Bonamin

Me flokë të gjatë bjondë, me sy me ngjyrë dhe trup me linja perfekte dhe një buzëqeshje që përcjell pozitivitet.

Janë këto karakteristikat e Emanuela Bonamin, e cila këtë të diel u shpall Miss Mamma 2019 në Itali.

Nënë e një vajze dhe një djali, 42-vjeçaja nga Padova, rrëmbeu kurorën përballë 16 finalisteve.

Emanuela punon si menaxhere në Onara di Tombolo, dhe prej 20 vitesh është e martuar me Odino Bizzotto dhe ka një vajzë 11 vjeçe dhe një djalë 8 vjeç.

Gjatë finales së konkursit, konkurrentet sfiluan me fustane elegantë dhe me rroba banje, duke befasuar me linjat e tyre. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...