Britney Spears shijon plazhin pas problemeve me shëndetin mendor - Bota Sot
Britney Spears shijon plazhin pas problemeve me shëndetin mendor

Bota e Yjeve

Britney Spears shijon plazhin pas problemeve me shëndetin mendor

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 12:09
Britney Spears

Britney Spears pas 30 ditësh në një qendër Wellness kthehet e shëndetshme. Ajo vë trupin e saj me bikini në ekspozitë gjatë udhëtimit të Bahamas me nënën e saj, Lynne Spears.

Këngëtarja 37-vjeçare shfaqet me bikini të lehta rozë  me një leopard print,bardhë e zi.

Ylli i pop-it , Britney Spears pati një kohë të mrekullueshme gjatë pushimeve.

Ajo ka praktikuar yoga për pesë vitet e fundit dhe ka arritur në një nivel shumë të respektueshëm. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...